(KOS Medya – 22 Şubat 2017)

İstanbul’a Kuzey Ormanları’nın nefesini taşıyan Cendere Vadisi’ne üşüşen inşaat şirketleri, Kağıthane’den Kuzey Ormanları’nın içine doğru uzanan vadiyi betonla tıkamaya devam ediyor. Dev cam ve beton kütlelerden oluşan Seba Office Boulevard projesini bitiren Seba İnşaat, bu sefer de Seba Flats adında yeni bir rant projesine başladı.

Cendere’ye ‘değer’ katacaklarmış

Sözcü’de yer alan habere göre, Cendere’ye değer katacak bir projeye imza attıklarını vurgulayan Seba İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Engin Keçeli, “Önümüzdeki dönemde Etiler, Ulus bölgesinde yeni konut projelerine başlayacağız” şeklinde açıklamada bulundu.

engin-keceli

13 katlı 2 blok

Seba Flats, 20 bin metrekare arazi üzerine konumlandırıldı. Proje, toplam 202 daire 7500 metrekare çarşı alanından oluşuyor. Toplam 13 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan projenin her bir bloğunda 101 daire yer alıyor.

Metrekaresi 11 bin lira

75 ile 270 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1  ve 4+1 şeklinde daire seçeneklerinin yer aldığı projenin, 2018 sonunda teslim edilmesi planlanıyor. Metrekaresi 11 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede sosyal tesisler, açık yüzme havuzu, fitness center, çocuk parkı gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. Projede; otopark alanında her daireye  metrekaresine göre kapalı park alanı sunuluyor.