Haber

Published on Ekim 7th, 2017 | by Kuzey Ormanları Savunması

Hafriyat kamyonu terörü, İstanbul’da bir canımızı daha aldı!

(KOS Medya – 7 Ekim 2017)

İstanbul’da hafriyat kamyonu terörü bir can daha aldı. Önceki gece Kadıköy’de 51 yaşındaki Kader Balaya’ya çarparak ölümüne yol açan kamyon şöförü polis tarafından gözaltına alındı. Şöför, polise verdiği ifadede kadına çarptığının farkında olmadığını söyledi.

DHA’dan Uğur Ayazsın ve Ramazan Eğri’ni haberine göre, Kadıköy’de bir önceki gece bir kadını ezen hafriyat kamyonu sürücüsü polisler tarafından yakalandı.

Kozyatağı’nda yolun karşısına geçmeye çalışan 51 yaşındaki Kader Balaya’ya kamyon ile çarparak ölümüne sebep olan ve kayıplara karışan sürücü bugün yakalandı. Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ne bağlı ekipler çevredeki güvenlik kameralarını inceleyerek kadına çarpan aracı tespit etti.  Hafriyat kamyonunun sahibine ulaşan ekipler daha sonra aracı kullanan 38 yaşındaki İsmet O’ya  ulaştı.

Sürücü: Çarptığımın farkında değilim

Evinden alınan sürücü İsmet O, emniyete götürüldü. İsmet O.’nun ifadesinde  kadına çarptın farkında olmadığını söylediği öğrenildi. Sürücü İsmet O’nun sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edilecek.

Kuzey Ormanları Savunması’nın hafriyat kamyonu terörüne karşı çözüm önerileri için:

KOS, hafriyat kamyonu terörüne karşı çözüm ve taleplerini açıkladı

 

Tags: , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑