(Saray Gazetesi – 15 Kasım 2017)

Kapaklı’nın Pınarça Mahallesi’nde kurulması planlanan termik santrale karşı Kapaklı Belediyesi Çerkezköy Belediyesi iş birliğinde ‘Termik Santrale Hayır’ mitingi düzenleyecek. Termik santrale karşı ortak mücadelenin önemini vurgulayan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ile Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, tüm vatandaşları geleceğine, toprağına ve nefesine sahip çıkmak için Pınarça’ya davet etti.

GELECEĞİNE, TOPRAĞINA, NEFESİNE SAHİP ÇIK

Kapaklı’nın Pınarça Mahallesi’nde kurulması planlanan termik santrale karşı Kapaklı Belediyesi Çerkezköy Belediyesi iş birliğinde ‘Termik Santrale Hayır’ mitingi düzenleyecek.

‘Sessiz Ölüme Dur De’ sloganı ile 19 Kasım Pazar günü saat 14.00’da Pınarça meydanında yapılacak olan mitingde termik santralin olumsuz ve yıkıcı zararları halka anlatılacak. Termik santral yapılmaması için birlikte mücadele verilecek. Termik santrale karşı ortak mücadele verilmesi gerektiğini belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ile Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, tüm vatandaşları geleceğine, toprağına ve nefesine sahip çıkmak için Pınarça’ya davet etti. ‘Sessiz Ölüme Dur De’ sloganı ile 19 Kasım Pazar günü saat 14.00’da Pınarça meydanında yapılacak olan mitinge Kapaklı Belediyesi önünden ve Çerkezköy Belediyesi önünden otobüs kaldırılacak.