(KOS Medya – 15 Ocak 2018)

İnşaat ağalarının cepleri daha hızlı dolsun diye insanüstü bir hızla çalıştırılan iş araçlarından birisi bugün İstanbul’un ortasında, Beşiktaş’ta bir canımızı daha aldı. 75 yaşındaki Ayşe Özgen Şerefli beton mikserinin çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Beşiktaş’ta yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı kadına beton mikseri çarptı. Kadın olay yerinde hayatını kaybederken beton mikseri sürücüsü gözaltına alındı.

Kaza nedeniyle cadde üzerinde uzun araç kuyrukları oluştu. Kaza, Etiler Nisbetiye Caddesi üzerinde saat 14.30 sıralarında meydana geldi. 34 SK 7526 Plakalı beton mikseri sürücüsü cadde üzerinde seyir halindeyken o sırada yolun karşısına geçmeye çalışan 75 yaşındaki Ayşe Özgen Şerefli’ye çarptı.

DHA’dan Özgür Eren ve Hasan Kaya’nın haberine göre, kazayı gören çevredeki vatandaşlar durumu hemen sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Şereflinin öldüğünü belirledi. Polis ekipleri de beton mikseri sürücüsünü gözaltına alıp polis merkezine götürdü. Kaza nedeniyle Nisbetiye Caddesinde bir süre iki şerit araç trafiğine kapandı. Ulaşımın tek şeritten sağlanması nedeniyle uzun araç kuyrukları oluştu.