Haber

Published on Ağustos 7th, 2018 | by Kuzey Ormanları Savunması

Hafriyat kamyonu Başakşehir’de 4 arabayı ve bir esnafı ezdi

(KOS Medya – 7 Ağustos 2018)

İstanbul’da hafriyat kamyonu terörü sürüyor. Bu terörün baş muhattabı Büyükşehir Belediyesi ise İstanbulluların ezilmesini büyük bir kayıtsızlıkla izlemeye devam ediyor. İki senede 60’a yakın insanın ölümüne sebep olan hafriyat kamyonları bu kez Başakşehir’de dört arabayı ve dükkanının önünde oturan bir esnafı ezdi.

Şahintepe Mahallesi eski İstanbul Caddesi’nde aşırı süratli hafriyat kamyonu sürücüsü, önüne çıkan minibüse çarpmamak için direksiyonu kırdı. İHA’nın haberine göre, kontrolden çıkan kamyon, önce yol kenarındaki 4 araca, ardından da bir iş yerinin duvarına çarptı. Bu sırada iş yerinin önünde oturan Sadrettin Can isimli esnaf, yaralandı. Yaralı Can, çevredekilerin yardımıyla hastaneye kaldırıldı. Hafriyat kamyonunu plakasının olmadığı, kaçak şekilde hafriyat taşıdığı iddia edildi.

Şahintepe’de dehşet anları güvenlik kameralarına da saniye saniye yansıdı. Görüntülerde esnaflar dükkanın önünde oturarak sohbet ediyor. Bir süre sonra kontrolden çıkan hafriyat kamyonu esnafların arasında dalıyor. Bu sırada esnaflar kaçmaya çalışırken bir esnaf ise yaralanıyor.

Tags: ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑